O nás

Jsme český internetový distributor, který nabízí dětské stříbrné šperky Ag 925/1000 za nejnižší ceny a v nejvyšší kvalitě. Náš výrobce pochází z EU a je registrován u puncovního úřadu a tím garantuje pravost drahých kovů a kamenů a výrobku celkové!

Nemusíte se tedy bát, že děti přijdou do kontaktu s nějakým nekvalitním materiálem. Stříbrné šperky o hmotnosti vyšší než 3g musí být navíc ze zákona opuncovány státním puncem ryzosti. Toto puncování provádí puncovní úřad v jehož kompetenci je i provádět kontroly u obchodníků. Vyražené puncy jsou grafické symboly, které udávají, jaká je ryzost stříbra. Dodáváme kvalitní stříbrné šperky s puncem. V případě že je šperk malý, nebo křehký nemusí být označen puncem.

Levné stříbro se specializuje na dětské ryzí stříbrné šperky s perlami, krystaly, zirkony a i exkluzivními krystaly Swarovski. Zaměřujeme se především na stříbrné šperky pro děti. Nabízíme stříbrné náušnice, náušnice kruhy, stříbrné prsteny, přívěsky i řetízky. Stříbro se vyznačuje jak příznivou cenou, tak i vysoce kvalitním materiálem. Všechny stříbrné šperky v eshopu se snažíme průběžně naskladňovat, a nebo jsou na objednávku. V takovém případě vám vždy dáme vědět předem, jak dlouho bude vyřízení objednávky trvat.

Vhodnost šperku pro děti je bezlimitní, máme kruhové náušnice s velmi lehkými, stříbrnými komponenty, které nosí i velmi maličké děti, až po stříbrné prstýnky pro velké slečny či samotné maminky. To, že je náušnice či řetízek dětského vzhledu, neznamená  ,že by jste ho nemohla nosit i Vy. Velikost a popis najdete u každého produktu. 

Nejlevnější dětské šperky

!!!Upozorňujeme, že pokud si zvolíte jako způsob reklamace vrácení zboží obyčejné psaní, v případě ztracení zásilky není Vaše zásilka dohledatelná a vy nemáte nárok na uplatnění reklamace!!

Sledujte náš Facebook kde vyhlašujeme různé tématické soutěže a novinky. 

https://www.facebook.com/levnestribro.cz/?ref=aymt_homepage_panel

 Jsme registrování u puncovního úřadu.

 

Kontakt:

Mgr. Lucie Režná

E-mail: levne-stribro@email.cz
Telefon: 777 670 606

Základní údaje:
IČ: 87973944(neplátce DPH)
Sídlo: V Podlesí 122,783 65 Hlubočky